"NATURMOOR " DZIEDNIECISKA UN NATURĀLA ORGANISKO  DŪŅU KOSMĒTIKA   (vairumtirdzniecība)

"NATURMOOR " DZIEDNIECISKA UN NATURĀLA ORGANISKO DŪŅU KOSMĒTIKA (vairumtirdzniecība)

 Latviski In English

DŪŅU KOSMĒTIKAArvien vairāk cilvēku pievēršas dabai un visam dabiskajam, cenšas dzīvot saskaņā ar dabu. Cilvēki ne tikai lieto veselīgu pārtiku, šķiro atkritumus, bet arī sevis kopšanai cenšas izmantot veselīgus un dabiskus līdzekļus.
Šajā laikā, kad būt dabai draudzīgam ir tik dabiski un populāri, mēs piedāvājam kosmētiku "Naturmoor", kas tiek ražota Šveicē, pēc pārbaudītām metodēm un satur tikai dabiskas sastāvdaļas.

Iepazīstiet mūsu jaunos dūņu kosmētikas produktus - sejas un ķermeņa kopšanai.
Šie dūņu kosmētikas produkti apvieno sevī ārstnieciskās īpašības ar dabas augu izcelsmes zālēm. Īpaši atlasītas dabiskās sastāvdaļas, piemēram -  alveja, jojoba un mandeļu eļļas, amarants, salvija, smiltsērkšķi un zaļā tēja padara dūņu kosmētikas produktus tik īpašus un dabiskus.

"Naturmoor" kosmētika nesatur konservantus un sintētiskas smaržvielas, kas nereti izraisa dažādas alerģijas. Tajos nav  parabēnu jeb naftas blakusproduktu, kas ir atrodami citos kosmētikas un ķermeņa kopšanas līdzekļos. Tie tiek ražoti ievērojot naturālas kosmētikas ražošanas standartus.  Šie produkti atbilst naturālai kosmētikai un tos var lietot arī ļoti alerģiski cilvēki, tie ir PH neitrāli un tiem piemīt anti-oksidantiska iedarbība. Kosmētika ir paredzēta visiem ādas tipiem, it īpaši sausai un iekaisušai ādai, jo sastāvā esošajām dūņām un eļļām piemīt ārstnieciskas īpašības.


Lietojiet dūņu kosmētiku! Mirdziet ar Naturmoor!!!

Skatīts: 1650x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ